Şirketinizin enerji maaliyetlerini düşürmek için;
Telefonumuz:0312 437 86 58

Elektrik Fatura Bilgilerinize Göre İndirim Hesaplama

Elektrik fatura bilgilerini girerek size en uygun indirimli enerji teklifin sunulmasını sağlayabilirsiniz  1. TEDAŞTUTARVolt EnerjiTUTAR
    Birim Fiyatı(TL)(TL)Birim Fiyatı(TL)(TL)

Elektrik faturası okuma bilgileri
Detaylı teklif formunda gerekli bilgilerin yerlerini fatura üzerinde görebilirsiniz

Elektrik faturanızın nasıl hesaplandığını görmek için gerekli bilgiler aşağıda belirtilmiştir. Serbest Tüketici olarak ne kadar kar elde edeceğinizi indirim oranını değiştirerek görebilirsiniz.

elektrik faturası

Teklif formunda Tarife seçmek için faturanızda, Tarife Kodu olarak belirtilen kısma bakınız.

elektrik fatura

Elektrik faturası resminde kırmızı renkle belirtilen yer, elektrik faturanızda birim kWh başına ödeyeceğiniz fiyat tutarını göstermektedir. Faturanızda tek fiyat olması, abonliğinizin tek zamanlı olduğu anlamına gelmektedir. Birim fiyatın belirtildiği kısmın üstünde mor renkle belirtilen yer okuma tarihleri arasında ki toplam tükeim tutarınızdır ve kWh olarak gösterilmektedir.Tüketim bilginizi tek zamanlı abonelikler için Tüketim kısmına, üç zamanlı abonelikler için,Tüketim Gündüz, Tüketim Puant ve Tüketim Gece kısmına girmeniz gerekmektedir.

picture

Serbest Tüketici Nedir ?
EPDK tarafından belirlenen elektrik enerjisi miktarından daha fazla tüketimde bulunması veya iletim sistemine doğrudan bağlı olması nedeniyle tedarikçisini seçme serbestisine sahip gerçek veya tüzel kişidir.

picture picture picture

Ucuz Elektrik İletişim

Tel: 312 437 86 58
Faks: 312 437 86 57
Web: www.voltenerji.com
Email: info@voltenerji.com
Adres: Resit Galip Caddesi No:84/1 Çankaya, ANKARA